606 914 074

Klika słów

O mnie

Nazywam się Kinga Kania. Moim marzeniem z dzieciństwa było zostać dermatologiem. Chociaż los pokierował inaczej, nadal zajmuję się pomaganiem ludziom z ich problemami skórnymi.

Moja zainteresowanie ludzką skórą sięga już najmłodszych lat.

Pamiętam jak dziś, kiedy to zamiast cieszyć się latami młodzieńczymi i spędzać czas z rówieśnikami, po lekcjach chodziłam do gabinetu mojej mamy, by czerpać od niej wiedzę i pomagać jej w każdy możliwy sposób. 

Będąc w liceum na profilu biologiczno-chemicznym moim ówczesnym marzeniem było zostanie lekarzem dermatologiem, jednak finalnie zostałam zakwalifikowana jako studentka wydziału chemicznego na Politechnice Warszawskiej, gdzie poszerzałam swoją wiedzę w zakresie chemii kosmetycznej.

Moje przeznaczenie jednak pokierowało mnie w ślady mojej mamy i 2013 roku ukończyłam studia na wydziale kosmetologii w, na tamten czas, najlepszej uczelni kosmetologicznej w Polsce (Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie), gdzie wielokrotnie wyróżniana byłam stypendiami naukowymi za najlepsze wyniki w nauce.


12 lat pracy w zawodzie pozwoliło mi nabrać ogromnego doświadczenia. 

Specjalizuję się w terapiach przeciwtrądzikowych, terapiach anti-aging oraz wszelkich zabiegach igłowych (Dermapen, mezoterapia igłowa), podczas których czuję się jak ryba w wodzie. 

6 lat temu odkryłam w sobie również pasję, którą stanowi wizaż. W 2018 roku ukończyłam zawodowy kurs wizażu w najbardziej renomowanej szkole wizażu PRO Make Up Academy i tym samym uzyskałam tytuł dyplomowanej wizażystki.

Zarówno kosmetologia, jak i wizaż w idealny sposób się uzupełniają. Będąc wizażystką kosmetologiem moje klientki mogą mieć pewność, że kosmetyki na których pracuję zostaną dobrane idealnie do potrzeb ich skóry z zachowaniem odpowiednio dobranej pielęgnacji. 

Kinga robi przepiękne makijaże od no make up, codziennych po charakteryzacje.
- Monika

Po 12 latach pracy w gabinecie, postanowiłam otworzyć swoje miejsce na Ziemi, któremu oddałam całe swoje zawodowe serce. Zapraszam Cię do mojego gabinetu, który mieści się pod Warszawą w miejscowości Konstancin-Jeziorna przy ul. Zielonej 12. 

W niedalekim sąsiedztwie Konstanina zlokalizowane są: Warszawa Ursynów, Wilanów, Piaseczno, Józefosław, Kierszek

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com