606 914 074

Klika słów

O mnie

Nazywam się Kinga Kania. Moim marzeniem z dzieciństwa było zostać dermatologiem. Chociaż los pokierował inaczej, nadal zajmuję się pomaganiem ludziom z ich problemami skórnymi.

Moja zainteresowanie ludzką skórą sięga już najmłodszych lat.

Pamiętam jak dziś, kiedy to zamiast cieszyć się latami młodzieńczymi i spędzać czas z rówieśnikami, po lekcjach chodziłam do gabinetu mojej mamy, by czerpać od niej wiedzę i pomagać jej w każdy możliwy sposób. 

Będąc w liceum na profilu biologiczno-chemicznym moim ówczesnym marzeniem było zostanie lekarzem dermatologiem, jednak finalnie zostałam zakwalifikowana jako studentka wydziału chemicznego na Politechnice Warszawskiej, gdzie poszerzałam swoją wiedzę w zakresie chemii kosmetycznej.

Moje przeznaczenie jednak pokierowało mnie w ślady mojej mamy i 2013 roku ukończyłam studia na wydziale kosmetologii w, na tamten czas, najlepszej uczelni kosmetologicznej w Polsce (Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie), gdzie wielokrotnie wyróżniana byłam stypendiami naukowymi za najlepsze wyniki w nauce.


12 lat pracy w zawodzie pozwoliło mi nabrać ogromnego doświadczenia. 

Specjalizuję się w terapiach przeciwtrądzikowych, terapiach anti-aging oraz wszelkich zabiegach igłowych (Dermapen, mezoterapia igłowa), podczas których czuję się jak ryba w wodzie. 

6 lat temu odkryłam w sobie również pasję, którą stanowi wizaż. W 2018 roku ukończyłam zawodowy kurs wizażu w najbardziej renomowanej szkole wizażu PRO Make Up Academy i tym samym uzyskałam tytuł dyplomowanej wizażystki.

Zarówno kosmetologia, jak i wizaż w idealny sposób się uzupełniają. Będąc wizażystką kosmetologiem moje klientki mogą mieć pewność, że kosmetyki na których pracuję zostaną dobrane idealnie do potrzeb ich skóry z zachowaniem odpowiednio dobranej pielęgnacji. 

Obecnie studiuję także Dietetykę na wydziale Żywienia Człowieka na warszawskiej uczelni SGGW, która dodatkowo pozwoli mi zdecydowanie bardziej holistycznie podejść do problemów skórnych moich klientów.

Kinga robi przepiękne makijaże od no make up, codziennych po charakteryzacje.
- Monika

Po 12 latach pracy w gabinecie, postanowiłam otworzyć swoje miejsce na Ziemi, któremu oddałam całe swoje zawodowe serce. Zapraszam Cię do mojego gabinetu, który mieści się pod Warszawą w miejscowości Konstancin-Jeziorna przy ul. Zielonej 12. 

W niedalekim sąsiedztwie Konstanina zlokalizowane są: Warszawa Ursynów, Wilanów, Piaseczno, Józefosław, Kierszek

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com