606 914 074

Przekłuwanie uszu Studex to popularna metoda przekłuwania uszu za pomocą specjalnego pistoletu Studex. Jest to bezpieczna i stosunkowo bezbolesna metoda przekłuwania uszu, która jest wykonywana w wyspecjalizowanych salonach kosmetycznych i w studiach piercingowych.

Pistolet Studex to urządzenie, które pozwala na szybkie, bezbolesne oraz sterylne przekłucie uszu. W pistolecie Studex znajduje się system automatycznego naciągania sprężyny, który zapewnia precyzyjne i jednolite przekłucie.

Przed przystąpieniem do przekłucia uszu Studex specjalista oznacza miejsca przekłucia na uszach klienta, a klient ma możliwość wybrania dla siebie kolczyków, które są sterylnie zapakowane i wykonane ze stali chirurgicznej, dzięki czemu ryzyko alergii jest zminimalizowane.

Po przeprowadzeniu przekłucia uszu Studex, kolczyki zostają umieszczone w przekłutych miejscach, a na końcu kolczyków są umieszczone tylne części (zatyczki), aby zapobiec wypadnięciu kolczyka. 

Ważne jest, aby klient po przekłuciu uszu Studex regularnie dbał o przekłute uszy, stosując odpowiednie płyny do dezynfekcji (Octanisept) i unikając dotykania ich brudnymi rękami. Należy zwracać uwagę także na to, by włosy nie wplątywały się w kolczyki. 

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com