606 914 074

„Zmieniając skórę, zmieniamy życie”

Terapie DMK

Marka DMK jest międzynarodowym liderem w dziedzinie profesjonalnych kosmeceutyków na bazie składników ziołowych, enzymów, aminokwasów i peptydów.

Leczenie kosmeceutykami DMK opiera się na fundamentalnej koncepcji „usunąć patologię - przywrócić normę - chronić - wspierać wynik”, która wzywa do terapii w etapach i zgodnie z potrzebami skóry pacjenta. 

 1. Usuwanie patologii - usuwamy martwe komórki naskórka za pomocą hydrolizy enzymatycznej.
 2. Przywrócenie normy - przywrócenie płaszcza hydrolipidowego skóry za pomocą naturalnych frakcjonowanych olejów i wodnych ekstaktów roślinnych.
 3. Chronienie wyniku - chronienie skóry przed wolnymi rodnikami i glikacją za pomocą silnych receptur antyoksydantów (witamina C, ekstrakt z pestek winogron, betaglukan)
 4. Wspieranie wyniku - wspieranie prawidłowych funkcji skórnych za pomocą indywidualnie dobranej terapii domowej DMK po procedurach medycznych wykonanych w gabinecie. 

Kosmeceutyki DMK posiadają certyfikaty FDA, EMA, CE. Są wszechstronne, nadają się do wszystkich rodzajów skóry i radzą sobie ze wszystkimi patologiami skórnymi. 

Produkty DMK nie zawierają substancji zapachowych, barwników, nie są komedogenne i są opracowane na podstawie składników roślinnych, enzymów, aminokwasów i peptydów. Mają wysoką czystość surowców i sposób przetwarzania, są w pełni zgodne z jakością leków. 

Terapia enzymatyczna DMK

Enzymy są naturalnymi katalizatorami, czyli "przyspieszaczami" procesów zachodzących w skórze. Pomagają one wygładzić zmarszczki, wyrównują koloryt skóry i nadają jej zdrowy blask. Transdermalne maski enzymatyczne DMK aktywują naturalne procesy chemiczne w komórkach, wzbogacając je o wszystkie niezbędne witaminy, minerały, białka i aminokwasy, normalizują procesy metaboliczne, funkcjonowanie naczyń krwionośnych i usuwają zmarszczki mimiczne.

Jak to działa?

Po nałożeniu na skórę, Enzyme Masque #1 przenika przez mieszek włosowy, gruczoły potowe, gruczoły łojowe do głębszych warstw naskórka i skóry właściwej i hydrolizuje odpady komórkowe, przekształcając je w słabe kwasy.  Za pomocą odwróconej osmozy poprzez system drenażu limfatycznego i kanał żylny wypłukuje je na powierzchnię. Po oddziaływaniu na toksyny, do procesu włączane są enzymy messengery, które przekazują informacje przez receptory komórkowe i aktywują własne enzymy skóry, uruchamiając syntezę włókien kolagenowych.

Enzyme Masque #1 zawiera również kompleks mitochondrialny ІІ (MKІІ), który stymuluje mitochondria komórek do produkcji energii i wyzwalania niezbędnych procesów fizjologicznych. MKІІ ma na celu opóźnienie zmian związanych z wiekiem i stymulację procesów fizjologicznych.

Dysmutaza ponadtlenkowa (SOD) pochłania wolne rodniki i zapobiega uszkodzeniom tkanek, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się. Zawarte w masce lizyna, prolina i glicyna zapewniają proces produkcji włókien kolagenowych. Kwas asparaginowy wzmacnia ściany naczyń włosowatych, a kwas glutaminowy eliminuje toksyny i działa na struktury mięśniowe.

Terapia enzymatyczna aktywnie uruchamia kanały makrokrążenia i poprawia dostarczanie tlenu, łagodzi skurcz naczyń krwionośnych. Ze względu na wpływ na komórki Langerhansa, funkcje ochronne skóry są wzmocnione.

Po zmyciu Enzyme Masque #1 można zaobserwować szczególne zjawisko - "efekt plazmatyczny" - rozszerzenie naczyń krwionośnych w postaci "mapy drogowej". Naczynia włosowate staną się bardziej sprężyste i poprawi się przepływ krwi.

  Czas trwania zabiegu

90 min

  Liczba zabiegów

5 - 10

  Odstępy między zabiegami

1-4 tyg. 

  Obszar

Twarz , szyja, dekolt, ciało

Dla kogo jest zabieg?

Receptury DMK są opracowywane na podstawie składników, które skóra rozpoznaje i akceptuje i są przeznaczone do normalizacji procesów metabolicznych w skórze, leczenia problemów kosmetycznych:

 • Trądzik
 • Trądzik pospolity
 • Trądzik różowaty
 • Couperose
 • Hiperpigmentacja
 • Zmiany skórne związane z wiekiem
 • Blizny
 • Choroby dermatologiczne (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry)

Przeciwwskazania

Brak. Zabiegi te bezpieczne są dla każdego.

Cennik

Zabieg oczyszczający 250 - 300
Terapia enzymatyczna 350
Terapia enzymatyczna z techniką opasania mięśni 390
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com